چرا کالای پزشکی شیخ

با توجه به موارد زیر استفاده از خدمات و خرید از شیخ در مقایسه با دیگر تامین کنندگان برای مشتریان انتفاع مادی، امنیت و آسایش بیشتری را فراهم می آورد:

  1. کالای پزشکی شیخ در تمامی اقلام عرضه شده خود به عنوان نماینده رسمی کالاهای پزشکی و یا نماینده مجاز و انحصاری معتبرترین برندها اقدام به واردات، توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی می نماید. با خرید از شیخ مشتریان از اصل بودن کالا و اصالت کانال توزیع اطمینان حاصل میکنند.
  2. کالای پزشکی شیخ ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی بوده و دارای ناظر فنی می باشد.
  3. ضمانت تعویض کالای خریداری شده تا 7 روز یکی ازدیگرروشهای تامین رضایت حداکثری مشتریان است.
  4. قیمتها در سایت  کالای پزشکی شیخ  همواره به روز می شوند و مشتریان مطمئن خواهند بود که با قیمت مناسب و واقعی و با شفافیت کامل احتیاجات کالای درمانی خود را تهیه می نمایند. قیمتهای بسیار پایین در حوزه کالای پزشکی متاسفانه بیشتر به دلایلی همچون عدم اصالت کالا مربوط میشوند. کالای پزشکی شیخ ضمانت میکند چنانچه محصولی در سایت با همان اصالت به قیمت پایینتر توسط دیگر عرضه کنندگان ارائه شود ضمن پیگیری موضوع در صورت اثبات آن، مابه التفاوت قیمت را به مشتری پرداخت نماید.
  5. کالای پزشکی شیخ دارای بزرگترین و متنوع ترین انبار کالاهای پزشکی با بیش از 2000 قلم کالای موجود در انبار می باشد که این قابلیت کالای پزشکی شیخ را به منبع و مرجع اصلی تامین، تهیه و توزیع بسیاری از اقلام پزشکی در کشور تبدیل نموده است.
  6. امروز اغلب مراکز درمانی کشور و تعداد کثیری از پزشکان و مشتریان خانگی از خدمات شیخ به صورت مداوم استفاده مینمایند و این رشد قابل توجه کمی و کیفی مخاطبان میسر نبوده مگر بر مبنای رضایت مشتریان و معرفی شیخ به یکدیگر به عنوان مرجع مطمئن و قابل اعتماد کالای پزشکی. در مدت فعالیت شیخ تا کنون از روشهای تبلیغی استفاده ننموده و صرفا مشتریان راضی به معرفان و مشتریان دائمی شیخ تبدیل شده اند.
  7. کالای پزشکی شیخ مرجع تخصصی کالای پزشکی است و در این حوزه متخصص و متمرکز است. مشاوران فنی و متخصص در شیخ همواره همراه مشتریان بوده و ضمن ارائه مشاوره تخصصی، شناخت خوبی از کالاهای پزشکی، تفاوتها، ظرافتها، کیفیت، کارآیی و اعتبار کالاها و برندهای کالای پزشکی داشته و آنرا با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند. فروش کالا تنها هدف درشیخ نیست و “تامین ملزومات سلامت و درمان، آنچنان که شایسته است” رسالت اصلی شیخ میباشد.